Meist

Meist

Meist

System Check OÜ eesmärk on pakkuda oma klientidele kaasaegseid ja kvaliteetseid tehnilisi lahendusi. Tunneme oma valdkonda peensusteni ja hoiame end kursis kõige uuemate arengutega tehnika valdkonnas.
Tegeleme nii suurte kui väikeste projektidega ja oma koostööpartnerite abiga suudame valmis ehitada terviklahendused büroohoonetele, tootmishoonetele, majutusasutustele, elamutele ja hoolekandeasutustele, seejuures teades hästi erinevate hoonete spetsiifikat ja kliendi vajadusi.
System Check OÜ-l on olemas kõik erialased pädevused ja omistatud kutsed!
Meid motiveerib meie töö ja kliendi rahulolu! Oleme väärt partner kinnisvaraarendajatele, ehitajatele, oma kodu rajajatele!

Ivar Valm

System Check OÜ
Tegevjuht / Hooldusjuht
E-mail: ivar@systemcheck.ee
Tel: +372 557 6666

Miks valida just meid?

Miks valida meid: „System Check OÜ asutajad on pikaajalise kogemusega spetsialistid, kes hindavad oma tööd ja häid kliendisuhteid. Panustame pidevalt enesearengusse ja kaasaegsetele lahendustele, kuid suudame ka ellu äratada ja heas korras hoida ka vanemad süsteemid. Saame hästi aru kliendi vajadustest ja suudame leida parimad lahendused. Meie koostatud ja ehitatud lahendused vastavad kõikidele asjakohastele määrustele ja tehnilistele normidele, mis aitab vältida võimalikke kindlustusvaidlusi.
MENÜÜ